Únor 2012

Dětský maškarní ples

23. února 2012 v 21:23 | Administrátor
ZŠ Lubojaty pořádá

v sále Obecního domu v Bítově

17. března 2012 od 14.00 hodin

Dětský maškarní ples

Připraveno je vystoupení veselých klaunů
soutěže pro děti, balónková show , občerstvení...

Také se můžete těšit na vystoupení MAŽORETEK z Bílovce - ŠMOULINEK...

Všichni jste srdečně zváni! Děkujeme za příspěvek do tomboly.

Informace

13. února 2012 v 18:18 | Administrátor
Do plesové tomboly přispěli : Vašík a Adam ,Terezka, Míša, Marek, Lukáš, Pavlík, Sabinka, paní Steinová Hana, , Mš Lubojaty, Emma,Honza , Daniela, Adam Kolenčík,Jarek, Simona ,Daniela, http://www.tektona.cz/ - Stanislav Krayzel , http://www.pneurudna.cz/
- Radim Richter, www.illik.cz - paní Martina Illíková ,firma Kremzer v Lubojatech, http://www.eku-bohemia.cz - paní Eva Kurková, SDH Bítov, rybáři Bítov, osadní výbor Lubojaty, Obecní úřad v Bítově,

Stavíme ze sněhu

9. února 2012 v 21:28 | Administrátor

Zápis žáků do 1.ročníku

9. února 2012 v 20:36 | Administrátor

K zápisu žáků do 1. ročníku pro školní rok 2012/2013 přišlo celkem 6 žáků. Všichni předškoláci plnili zábavné úkoly a pracovali také na interaktivní tabuli. V letošním roce byl zápis zaměřen na smyslové hry , u kterých jsme si hravou formou ověřili jejich dovednosti a znalosti. Využili jsme také nové interaktivní tabule ,která se od listopadu 2011 stala pro výuku na málotřídní škole důležitou učební pomůckou .

Příspěvek do tomboly na DĚTSKÝ PLES

8. února 2012 v 20:08 | Administrátor
Již od tohoto týdne mohou žáci přinést do školy příspěvek do tomboly. Děkujeme všem, kteří drobnou cenou / např. v hodnotě do 100,- Kč / přispějí . Tento rok je ples v organizaci ZŠ a koná se 17.3.2012 od 14,00 hodin v Bítově.Škola zajišťuje : plakáty, pozvánky, bufet, tombolu, program na plese, hudební produkci.
Spolupráce s rodiči : zajištění výzdoby sálu a stolů,organizace dobrovolného vstupného, prodej lístků na tombolu, prodej bufetu, organizace tomboly.

Plavecký výcvik

8. února 2012 v 19:56 | Administrátor
bude zahájen v měsíci březnu. Další informace žáci dostanou na kartě.

Ovocný salát

6. února 2012 v 14:11 | Administrátor
Žáci si na čtvrtek 9.února / změna - v zápisníku zapsáno omylem na středu / přinesou suroviny na výrobu ovocného salátu. V rámci programu - OVOCE DO ŠKOL - jsme tento týden dostali pomeranče, proto si žáci mohou přinést ještě další dobroty - jablko, banán, kiwi, hrušku, piškoty, oříšky, vločky, vše, co kdo má rád.... každý si vyrobený salát také sám sní. S sebou si vezmou malé prkénko na krájení , někteří si chtějí přinést i misku . Ve čtvrtek žáci budou svačit ovocný salát.

Dub s číslem 1

4. února 2012 v 21:15 | Administrátor
Číslo označuje pořadí leče ,místo určené k lovu zvěře.Při honu na drobnou
nebo nátlačce na černou zvěř je např. 6 lečí.Toto číslo usnadňuje orientaci
závodčích křídel lečí , případně orientaci hostů při lovu.Hlavní význam
tohoto označení je pro usnadnění organizace lovu.I

Informace sdělil
pan Karel Chvístek
lesník pro lesy v majetku města Bílovce a lesů lubojatských.Smyslové hry

2. února 2012 v 20:35 | Administrátor
Žáci 2. ročníku si připravili pro své kamarády smyslové hry. Žáci a děti z MŠ na jednotlivých stanovištích plnili úkoly, kde si ověřovali své dovednosti v poznávání chuti potravin, ve zkoušce poznávání předmětů hmatem, také se jim líbilo stanoviště, kde si ověřovali svůj zrak a sluch.