Červenec 2011

Bude památník obětem světových válek

18. července 2011 v 15:20 | Administrátor
přemístěn ke škole ? Toť otázka pro odborníky ! Práce již byly zahájeny, ale .....Pomalu se uzavírá etapa , která otevírala otázky , zda jsme udělali dobře, že jsme jen přihlíželi k takovému zásahu do historie obce.


Loučení s paní Břenkovou

14. července 2011 v 23:05 | Administrátor
Milá Libuško,
lidský život se dělí na různé etapy. Tobě začíná období , kdy se již nebudeš zabývat starostmi, jakou činnost máš dětem naplánovat na odpoledne do školní družiny. Ale jak Tě známe, určitě budeš zase hrát divadlo, chodit na akce do Optysu, budeš sledovat novinky zdravé výživy a hlavně budeš mít čas na své nejbližší . Chtěla bych Ti za všechny poděkovat za dopis, který je zveřejněn na www.lubojaty.cz . Tak Ti i my přejeme - hlavně pevné zdraví, dobré knihy na čtení , nehlučné okolí a až se Ti po nás zasteskne, přijeď se na nás podívat !
...tak na Tebe budou děti rády vzpomínat, na paní učitelku, s kterou byla legrace....a která dělala svou práci s láskou ....

Krásné prázdniny všem

13. července 2011 v 0:58 | Administrátor
.....se školou v Lubojatech se rozloučili žáci 3. ročníku....tak Mirku, Vendulko,Nikolko, Natálko,Vojto, Verunko, Martinko...ať na školu v Lubojatech rádi vzpomínáte a nezapomeňte, že pravidla jsou od toho, aby se dodržovala a s úsměvem jde všechno líp! Naše oblíbené pořekadlo bylo : KOMU NENÍ RADY, TOMU NENÍ POMOCI...Tak hodně štěstí v nové škole a nejen pro tu radu a pomoc se můžete zastavit, vždy Vás všichni rádi uvidíme!