Březen 2010

Projekt Ovoce do škol se rozjíždí

10. března 2010 v 16:59 | Administrátor
Dnes jsme do školy dostali první zásilku ovoce pro všechny žáky. Ovoce je zabaleno v uzavřených igelitových taškách s logem projektu - tento týden žáci dostanou jedno jablko. . Zítra si budeme vyrábět ovocné karty, kde si žáci budou značit, jaký druh ovoce a zele niny týdně dostali.

Kdo přišel pomoci

7. března 2010 v 19:22 | Administrátor
s úklidem po dětském plese?
Rodiče od Vendy a Veroniky , maminka od Martiny, rodiče od Matouše, tatínek od Marka, rodiče od Nikolky, maminka od Natálky, tatínek od Simonky a tatínek od Vojty. Maminka od Martina , tatínek od Daniely, tatínek od Mirka se účastnili brigády před plesem.
Poděkování také patří Petrovi Steinovi za topení v hospodě. Michalovi Kolenčíkovi za příjemnou hudební produkci v průběhu plesu, Olinovi N. za úpravu pozvánek. Hance Z., Evě R.,Luďovi R.
Katce Z.Jirkovi B za práci v hospodě a perfektní obsluhu. Dále Jirkovi Z. za veškerý svoz zboží, Vláďovi K., Michalovi R. a Markovi L. za pomoc s úklidem po akci.
Tak tedy..... díky za pomoc......., jsem ráda , že těch ochotných je mezi námi stále dost a ti , kteří nemohli přijít, nebo nechtěli ,budou mít příležitost pomoci snad příště.